parapety

Okenní parapety

 

Oknem samotným to nekončí – samozřejmě potřebujete také okenní parapety. Ty nemají jen okrasné a optické funkce, ale musí přesně splňovat funkčnost. Chcete renovovat své okenní parapety a hledáte zkušeného partnera, který Vám kompletně poradí a poskytne podporu při montáži? U nás jste správně – na téma okenních parapetů jsme jedničky!

Naše kvalitní materiály mají dlouhou životnost

Není parapet jako parapet. V materiálu a složení jsou rozdíly pro vnítřní a venkovní užití, které byste neměli podcenit.

Naše okenní parapety zhotovujeme z hliníku nebo umělého mramoru. Použité materiály jsou lehce udržovatelné, robustní a při užití venku také odolné povětrnostním podmínkám.

Samozřejmě by se Váš nový okenní parapet měl opticky hodit i k Vašemu vybavení – zvláště k Vašim oknům. Naši odborníci Vám rádi poradí – společně pro Vás najdeme vhodný produkt. Využijte i naši montážní službu: naši zaměstnanci Vám rádi provedou montáž.

Naši odborníci Vám rádi odpoví Vaše dotazy

Potřebujete podporu při výběru Vašich nových okenních parapetů? Jsme tu pro Vás! Zavolejte našemu týmu nebo využijte náš online formulář. Rádi Vám osobně poradíme!

 

VENKOVNÍ PARAPETY

Venkovní parapety jsou vyrobeny z ohýbaného hliníkového profilu hloubky 0,8 - 1,0 mm a 1,8 – 2,3 mm.

Jsou povrchově upraveny eloxovaním anebo lakováním v bílé, hnědé a bronzové barvě.

Na konce parapetů se osázují plastové dilatační krytky,které se osazují na konce parapetů.

 

VNITŘNÍ PARAPETY

Vnitřní parapety dodáváme z komůrkového PVC,nebo dřevotřískové.

PVC parapety jsou povrchově upraveny kvalitní CPL fólií.Parapety mohou být ve vícebarevných provedeních a to bílé, mramorové, buk nebo zlatý dub.

 

Parapety z voděodolné dřevotřísky. Jsou povrchově upraveny kvalitním HPL laminátem hloubky 0,5mm nebo dekoračním a protitahovým laminátem. Parapety s HPL fólií jsou odolné proti nárazům, poškrábání, oděru a teplu. Povrch parapetu nedává možnost hromadění prachu, lehce se čistí a je ideální při zvlášť vysokých požadavcích na hygienu, např. v nemocnicích, dětských pokojích nebo pro osoby trpící alergií.