plastové dveře

Plastové dveře Incon 

dosahují bezkonkurenční pevnost a rozměrovou stabilitu díky unikátní konstrukci propojení ocelových výztuží křídel kovovými odlitky v rozích. Jsou vyráběny v bílém porvedení a ve všech laminovaných berevných alternativách. Vchodové dveře mohou být zasklené izolačním dvojsklem nebo trojsklem, tak i různými typy skla - ornamentní, tónované a bezpečnostní.

 

Výplně dveří jsou dodávané od renomovaných výrobců dveřních výplní. V plastových vchodových dveřích je standardně použito uzamykání jazýčkem a dvěma kusy otočného masivu, což poskytuje nadstandardní bezpečnost dveří. Ke vchodovým dveřím je možné dodat různé doplňky, jakými jsou madla, stavěč křídla, elektrický zámek a pod.

Spevněný roh křídla kovovým odlitkem

U nás je orientace na zákazníka na prvním místě a na konci dostanete produkt, který odpovídá Vašim přáním a představám. Zvolíte si barvu, design, i kování – náš tým se postará o profesionální montáž a zednické zapravení. Všechny naše vchodové dveře se vyrábí na míru a hodí se také pro použití v pasivních domech.

Naši spolupracovníci zodpoví všechny Vaše dotazy

Chcete od naší firmy Vaše nové vchodové dveře? Kontaktujte naši odbornou firmu prostřednictvím webového formuláře nebo samozřejmě také telefonicky.